Duyschot Orgelconcours 2022

Zaterdag 21 mei 2022 10:30-17:00 uur – Voorronde
Woensdag 25 mei 2022 19:30-22:00 uur – Finale

Als stichting willen we graag meer bekendheid geven aan het orgel. Het stimuleren van jong talent past daarin. In mei vindt het Duyschot Orgelconcours plaats in de Westerkerk Amsterdam. Onze stichting participeert daarin. Zo geven we verder vorm aan ons beleid van samenwerking in orgelland.

Het orgelconcours bestaat uit een tweetal categorieën: Jongeren tot 21 jaar (A) en conservatoriumstudenten (B). Op zaterdag 21 mei vindt de voorronde plaats met alle deelnemers. Uit deze ronde worden 2-3 deelnemers per categorie uitgenodigd voor de finale avond op woensdag 25 mei. Voor beide momenten bent u van harte uitgenodigd. Zie voor meer informatie de website van de Duyschotstichting.