Duyschot Orgelconcours 2022

Zaterdag 13 mei 2023 – Voorronde
Woensdag 17 mei 2023 19:30-22:00 uur – Finale

Als stichting willen we graag meer bekendheid geven aan het orgel. Het stimuleren van jong talent past daarin. In mei vindt de tweede editie van het Duyschot Orgelconcours plaats in de Westerkerk Amsterdam. Onze stichting participeert daarin en reikt de Vox Humana-prijs uit in de categorie Junioren. Zo geven we verder vorm aan ons beleid van samenwerking in orgelland.

Het orgelconcours bestaat uit een tweetal categorieën: Junioren (A) en conservatoriumstudenten (B). Op zaterdag 17 mei vindt de voorronde plaats met alle deelnemers. Uit deze ronde worden 2-3 deelnemers per categorie uitgenodigd voor de finale avond op woensdag 17 mei. Voor beide momenten bent u van harte uitgenodigd. De toegang tijdens de voorronde is vrij; voor de finale zijn tickets in de voorverkoop beschikbaar via de Duyschotstichting. Zie voor meer informatie de website van de Duyschotstichting.